گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی با قطعات درجه یک تولید داخل در مشهد

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی با قطعات درجه یک تولید داخل در مشهد

هزینه راه  اندازی نیروگاه خورشیدی در مشهد آن هم  با قطعات درجه یک تولید داخل، آن قدر بالا نیست و با صرفه سرمایه ی نه چندان زیاد می توان هم سود بالایی را به دست آورد و هم در مصرف برق صرفه جویی کرد.

قطعات نیروگاه خورشیدی شامل پنل خورشیدی، شارژ کنترلر، باتری، اینورتر و تجهیزات حفاظتی می باشد.

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی با قطعات درجه یک تولید داخل در مشهد

پنل خورشیدی مناسب برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی

پنل خورشیدی مناسب برای راه اندازی نیروگاه خورشیدیخریداران محترم باید از پنل خورشیدی مناسب برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی استفاده کنند.

برای ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی،  می توان از انواع مختلف پنل های خورشیدی که در بازار موجود است استفاده کرد. سیستم پنل خورشیدی به این صورت است که می تواند انرژی خورشید را دریافت کند و آن را به الکتریسیته تبدیل کند که برای مصارف تجاری و مسکونی قابل استفاده باشد.

هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی در مشهد

هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی در مشهدهزینه ی احداث نیروگاه خورشیدی در مشهد بسته به وسعت مجموعه به ازای هر کیلووات ساعت ظرفیت، حدود ۲تا ۵ هزار دلار تمام می شود. می توان گفت هزینه ی تولید هر مگاوات انرژی خورشیدی بین ۵ تا ۶ میلیارد تومان است. پس نتیجه می گیریم هزینه نیروگاه خورشیدی به وسعت مجموعه بستگی دارد.

فروش تجهیزات پنل خورشیدی مشهد با رونق فراوانی روبرو بوده است. چرا که برق خورشیدی علاوه بر تأمین برق به بهینه سازی نیز کمک می‌کند.

طراحی و اجرای نیروگاه خورشیدی خانگی و صنعتی

طراحی و اجرای نیروگاه خورشیدی خانگی و صنعتی طراحی و اجرای نیروگاه خورشیدی خانگی و صنعتی در مکان های مختلفی صورت می گیرد.

مشترکین خانگی با راه اندازی  پنل خورشیدی در پشت بام منازل و یا در هر مکان دیگر می توانند درآمد کسب نموده و هم در مصرف برق صرفه جویی نمایند.

سیستم های خورشیدی معمولاً شامل یک پنل و ماژول‌های صفحات خورشیدی، اینورتر و گاهی اوقات یک باتری یا ردیاب خورشیدی و سیم اتصالات نیز می‌باشد.

پنل خورشیدی به عنوان یک منبع نورانی و برقی انرژی تولید می‌کند و در زمینه محیط زیست و کاربردهای فراوانی را دارا می باشد. یکی از مهمترین اصول پنل خورشیدی مورد استفاده در خانه ها وات مصرفی می باشد که در واحدهای ۹۰ وات،  ۱۰۰ وات،  ۲۰۰ وات، ۲۵۰ وات و ۳۰۰ وات مورد نیاز است.

تولید و فروش برق با احداث نیروگاه خورشیدی

تولید و فروش برق با احداث نیروگاه خورشیدیتولید و فروش برق با احداث نیروگاه خورشیدی ، مزیت های بسیاری دارد. برق تولیدی از نیروگاه خورشیدی را می توان در روز به مصرف رسانده و مازاد نیاز به شبکه برق شهری تزریق گردد

کمک به حفظ محیط زیست برای کم کردن کار نیروگاه های برق و کاهش مصرف سوخت های فسیلی، برگشت سرمایه ی اصلی در طول سه و نیم سال، کم بودن هزینه ی سرویس و  نگهداری بسیار کم و…….از دیگر مزیت های تولید و فروش برق با نیروگاه خورشیدی می باشد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات با تجهیزات بومی کشور در مشهد

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با توجه به افزایش دما نیروگاه های خورشیدی مورد توجه فعالان محیط زیست قرار گرفته است افراد زیادی نیستند که قصد ساخت نیروگاه خورش

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی