گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / هزینه احداث نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات جهت تولید برق خورشیدی در مشهد

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات جهت تولید برق خورشیدی در مشهد

آیا از هزینه احداث نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات در مشهد اطلاع دارید؟ آیا از پارامترهای موثر در هزینه نیروگاه خورشیدی آگاهی دارید؟ چه مراکز و سازمان هایی این اطلاعات را در اختیار می گذارد؟ کدام شرکت ها در احداث و راه اندازی نیروگاه خورشیدی نقش کمک کننده را دارند؟ تولید برق خورشیدی نیازمند چه مقدار سرمایه است و سود آوری آن چه میزان است؟ 

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات جهت تولید برق خورشیدی در مشهد

سفارش خرید پنل های پلی کریستال و مونو کریستال

سفارش خرید پنل های پلی کریستال و مونو کریستالپنل های خورشیدی از نظر ساختار سلول های آن به دو نوع تقسیم بندی می شوند:

  1. پنل های خورشیدی مونوکریستال
  2. پنل های خورشیدی پلی کریستال

درون سلول های صفحات خورشیدی کریستال سیلیکونی قرار دارند که وظیفه تبدیل انرژی خورشیدی به جریان الکتریکی را برعهده دارند. پلی کریستال ها از چندین کریستال سیلیکونی ساخته شده است و اغلب این محصولات در تاسیس نیروگاه خورشیدی خانگی و کوچک استفاده می شوند. مونوکریستال ها به جهت حجم کمتر صفحات خورشیدی دارای راندمان تولید بالای انرژی الکتریکی هستند. این محصولات مناسب نیروگاه های بزرگ هستند تا فضای کمتری از زمین تولید بیشتری از جریان برق را به همراه داشته باشد. البته قیمت این محصول در مقایسه با پلی کریستال ها بالا است ولی با یک حساب سرانگشتی در می یابیم که سرمایه گذاری در این زمینه و استفاده از مونوکریستال ها، بهره و سود بیشتری دارد.

جهت سفارش خرید پنل های پلی کریستال و مونوکریستال ها می توان به شرکت ها و نمایندگی های فروش محصولات خورشیدی در اقصی نقاط ایران مراجعه کرد و از مشاوران زبده و کارآمد این مراکز در ساخت نیروگاه خورشیدی کمک گرفت.

زمین مورد نیاز نیروگاه خورشیدی در مشهد

زمین مورد نیاز نیروگاه خورشیدی در مشهد

تاسیس نیروگاه خورشیدی یکی از مهمترین رویدادهای چند سال اخیر در ایران می باشد، در حال حاضر تولید برق خورشیدی در همه جهان بسیار مورد بحث قرار گرفته است.

یکی از هزینه های بالای سرمایه گذاری در این عرصه، خرید زمین مناسب برای آن است. خاک زمین باید مناسب نصب سازه های نگهدارنده پنل های خورشیدی باشد و یا در صورت مناسب نبودن باید پایه بتونی برای آن تعبیه شود. شهر مشهد به دلیل دارا بودن زمین مناسب و مسطح و به جهت بهره مندی از تابش مستقیم و بدون پارازیت ها از گزینه های برتر در احداث نیروگاه خورشیدی و تولید برق می باشد.

پنل خورشیدی مشهد راندمان تولید بالای انرژی الکتریکی را دارد. سرمایه گذاری در این شهر یکی از کسب و کارهای پرسود است که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به این سمت معطوف کرده است.

توان نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات

توان نیروگاه خورشیدی 30 کیلوواتقیمت پنل خورشیدی با توان تولید نیروی برق ۳۰ کیلووات متفاوت از پنل ۱۰۰ کیلووات و… است. البته این نکته حایز اهمیت این که متراژ زمین مورد استفاده، نیروی برق مورد نیاز و نوع کاربری زمین در انتخاب پنل ها و احداث نیروگاه نقش تعیین کننده را دارد. 

به عنوان مثال در احداث نیروگاه خورشیدی سقف ساختمان و ویلا، باغ، اراضی کشاورزی و…  پنل های با توان 30 کیلووات گزینه مناسب و مطلوبی است و دیگر نیاز به صرف هزینه های بالاتر و تهیه پنل های با توان بالاتر نیست. 

این گونه مشاوره و راهنمایی ها در انتخاب مناسب ترین محصول بر عهده شرکت ها ی پخش و نصابان حاضر و حاذقی است که با طرح ریزی و توجیه آن به مشتریان، آنها را در احداث نیروگاه خورشیدی با کمترین سرمایه و بالاترین راندمان تولید، یاری می کنند. 

بهترین شرکت احداث کننده نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات

بهترین شرکت احداث کننده نیروگاه خورشیدی 30 کیلوواتبهترین شرکت احداث کننده نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات، شرکتی است که بتواند تمام نیازهای متقاضی را در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی فراهم کند.

از جمله نیاز های احداث نیروگاه خورشیدی، خرید و چگونگی نصب پنل ها، ساخت و نصب سازه های نگهدارنده پنل ها یا همان اسکیچر ها، کمک در بهره برداری و اخذ مجوزهای مربوط، خدمات و پشتیبانی نیروگاه در طول بهره برداری می باشد. 

شرکت های معتبر و کارآمد با بهره گیری از نیروهای متخصص و فروش محصولات اورجینال و قیمت مناسب ، انتخاب مناسبی برای خریداران هستند تا با اطمینان و آرامش خاطر این پروسه را پشت سر بگذراند و سرمایه خود را حفظ کنند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راه اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با تجهیزات باکیفیت در مشهد

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی منابع، راهکار های جدیدی برای تولید انرژی بوجود آمده است. تجدید ناپذیر بودن و محدود بودن منابع فسیلی و آلودگی هایی که استفاده از ا

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی