گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / راه اندازی نیروگاه خورشیدی 40 کیلووات جهت تولید انرژی برق در اراک

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 40 کیلووات جهت تولید انرژی برق در اراک

با توجه به رشد روز افزون استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر در دنیا و کنار گذاشتن سوخت های فسیلی و استفاده از سیستم هایی که در حفظ محیط زیست تاثیر بسزایی دارند، شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. راه اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه در عرض های جغرافیایی مختلف از جمله وظایف این شرکت ها می باشد که با استفاده از مهندسین مجرب در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی 40 کیلووات در اراک باید سری به این شرکت ها زد.راه اندازی نیروگاه خورشیدی 40 کیلووات جهت تولید انرژی برق در اراک

تولید برق با احداث نیروگاه خورشیدی

تولید برق با احداث نیروگاه خورشیدی احداث نیروگاه برق خورشیدی یکی از راهکار های ارائه شده برای تقویت شبکه سراسری برق و جلوگیری از فشار الکتریکی بر نیروگاه ها در طول روز می باشد.

امروزه احداث این نیروگاه های خورشیدی نمونه ای از انرژی های پاک می باشد که در اکثر کشورها مورد استفاده قرار گرفته است.

تولید برق با احداث نیروگاه خورشیدی علاوه بر تامین انرژی مورد نیاز باعث درآمدزایی افراد می شود.

درآمد نیروگاه خورشیدی 40 کیلوواتی

درآمد نیروگاه خورشیدی 40 کیلوواتیبرای احداث نیروگاه خورشیدی ۴۰ کیلوواتی به زمینی به مساحت۸۰۰ متر مربع نیاز می باشد. پس از گذشت ۱۵ ماه از ساخت نیروگاه خورشیدی دولت با تنظیم قرارداد به مدت بیست سال مازاد برق تولیدی با قیمت مشخص خریداری می کند.

برای محاسبه درآمد نیروگاه خورشیدی ۴۰ کیلوواتی باید به محل نصب و جغرافیایی این محل توجه کرد. زیرا متوسط تابش نور بر روی پنل ها بر میزان  انرژی تولید شده آن تاثیر گذار خواهد بود.      

نحوه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی در اراک

نحوه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی در اراکبا توجه به رشد روز افزون استفاده از انرژی پاک و تجدیدپذیر خورشید، نیروگاه خورشیدی خانگی و استفاده از انرژی برق خورشیدی در اراک روز به روز فراگیرتر می شود.

برای آشنایی با نحوه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی در اراک باید به شرکت های طراحی و اجرای سیستم های برق خورشیدی مراجعه کرد.

برای احداث یک نیروگاه خورشیدی 1 مگاواتی در اراک تجهیزاتی مانند؛ پنل خورشیدی، پایه ها، مبدل، تجهیزات شبکه ای و کنتور دو طرفه مورد نیاز است.

این تجهیزات ممکن است تولید داخل بوده یا از کشور های دیگر وارد شود، که هزینه نیروگاه خورشیدی خانگی بستگی به نوسانات ارزی دارد ک ممکن است هزینه های متغیری داشته باشند.

مرکز عرضه کننده پنل های خورشیدی نسل جدید

مرکز عرضه کننده پنل های خورشیدی نسل جدیدمرکز عرضه کننده پنل های خورشیدی نسل جدید انواع سیستم برق خورشیدی با کیفیت بالا به بازارهای سراسر کشور عرضه می کند. محصولات ارائه شده در این مرکز از بهترین نمونه های موجود در بازار است.

این مرکز عرضه کننده همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را کسب کند. زیرا رضایت مشتری از عواملی است که بر میزان فروش یک محصول کمک شایانی می کند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی