گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / راه اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با تجهیزات باکیفیت در مشهد

راه اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با تجهیزات باکیفیت در مشهد

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی منابع، راهکار های جدیدی برای تولید انرژی بوجود آمده است. تجدید ناپذیر بودن و محدود بودن منابع فسیلی و آلودگی هایی که استفاده از این منابع دارد باعث افزایش علاقه مندی کشور ها به استفاده از منابع پاک و در عین حال تجدید پذیر شده است. پنل های خورشیدی از جمله این منابع تجدید پذیر و پاک است که برق تولید می کند. در کشور ما هم گام هایی در این راستا بر داشته شده است که راه اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه در مشهد و پنل خورشیدی مشهد نمونه ایی از این گونه تلاش هاست.راه اندازی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با تجهیزات باکیفیت در مشهد

مرکز پخش پنل های خورشیدی جدید در کشور

مرکز پخش پنل های خورشیدی جدید در کشورقیمت انرژی خورشیدی در حال حاضر به نسبت بالا است و به همین دلیل محققان تلاش می کنند تا بازدهی پنل های خورشیدی را افزایش دهند. امروزه پنل های تولیدی در کشور بازدهی بیشتری در تبدیل نور خورشید به برق دارند. برای آشنایی با نمونه های جدید می توان به نمایشگاه هایی که در کشور برگزار می شود مراجعه کرد. هم چنین برای خرید انواع پکیج برق خورشیدی شامل ژنراتور می توان به فروشگاه انرژی خورشیدی و هم چنین شرکت های تولیدی این پنل ها مراجعه کرد.

هزینه و نحوه احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه

هزینه و نحوه احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکههزینه نیروگاه خورشیدی به عوامل مختلفی هم چون نوع پنل های استفاده شده هم چنین مکان احداث و توان پنل ها بستگی دارد. سیستم های خورشیدی متصل به شبکه در مقایسه با سیستم های منفصل از شبکه ارزان تر هستند و استفاده از آن ها در سیستم های خورشیدی خانگی به صرفه تر است چون می توان مازاد تولید را به شبکه سراسری برق فروخت و از این راه هزینه های انجام شده را جبران کرد. نحوه احداث این نیروگاه ها هم چندین مرحله دارد که نیازمند اخذ مجوز ار نهاد های مربوطه و سپس شناسایی مکان مناسب و خریداری و نصب پنل است.

درآمد نیروگاه های خورشیدی متصل به شبکه مشهد

درآمد نیروگاه های خورشیدی متصل به شبکه مشهددرآمد نیروگاه های خورشیدی بسته به شرایط متفاوت است برای مثال در نقاط شمالی کشور که آفتاب کمتر است درآمد در مقایسه با دیگر نقاط پایین تر است. هم چنین بسته به سرمایه اولیه احداث نیروگاه این درآمد متغیر است. برای نمونهپنل خورشیدی 60 وات در مقایسه با پنل های 20واتی گران تر هستند اما درآمد حاصل از آن ها بیشتر است.

شرکت های سازنده پل خورشیدی در ایران

شرکت های سازنده پل خورشیدی در ایرانبا توجه به پاک بودن و هم چنین پر بازده بودن پول های خورشیدی تولید این گونه از پنل های خورشیدی در کشور رو به افزایش است. در حال حاضر چندین شرکت در زمینه ساخت این پنل ها فعالیت می کنند که بازدهی و هم چنین قیمت سیستم های تولیدی آن ها متفاوت است و در تلاش است تا با افزایش بازدهی و کیفیت سهم بیشتری از بازار مصرف را به خود اختصاص دهند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات با تجهیزات بومی کشور در مشهد

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با توجه به افزایش دما نیروگاه های خورشیدی مورد توجه فعالان محیط زیست قرار گرفته است افراد زیادی نیستند که قصد ساخت نیروگاه خورش

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی